کلنگ زني مجتمع آموزشی و ورزشی پلیس کیش

سرهنگ جمالی فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در این مراسم با اشاره به اهمیت آموزش در ایجاد سازمانی خلاق و پویا و رو به پیشرفت گفت ناجا نیز با توجه به ماموریت های ویژه ای که دارد در امر آموزش و توانمند سازی بدنه بایستی به روز و قوی عمل کند.
وی با تقدیر از نیکوکاران امنیت و یاوران پلیس که یاری کننده ناجا برای ایجاد امنیت پایدار هستند، گفت: آمادگی جسمانی و نیاز به تسلط بر ابزار و آموزش در زمينه مراقبت از جامعه ،مردم و طبیعت برای پلیس ضروری است.
این مجتمع که زمین آن از طرف نیکوکاران امنیت اهدا شده بود در زمینی به مساحت 2000 متر مربع با زیربنای 1150 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان قرار است سال آینده به بهره برداری برسد.
این مجتمع آموزشی شامل سالن تیر جنگی و بادی شبیه سازی سالن رزمی و دفاع شخصی سالن اجتماعات و ساختمان اداری خواهد بود .

غلامحسين مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز با تشکر از نیکوکاران امنیت، گفت: با توجه به اهمیت آموزش در همه زمینه ها بخش بزرگی از نیازها با کمک مردم مرتفع می شود.
وي جنبه معنوی این سرمایه گذاری را بیش از جنبه مادی دانست و اظهار داشت: هر چند همه امکانات دولت برای مردم و مربوط به آنهاست اما سرمایه گذاری بخش خصوصی در سایه امنیت پایدار صورت می گيرد.
شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش نیز در این مراسم از زحمات پلیس تقدیر کرد و ساخت مجتمع آموزشی ورزشی پلیس کیش را حرکتی موثر در راستای ارتقا سطح زندگی ،آموزش و آمادگی پلیس در عرصه های مختلف دانست.
در این مراسم 50 کیلوگرم مواد مخدر که از کشفیات امسال پلیس مبارزه با مواد مخدر کیش بود امحا شد .
در پایان این مراسم از نیکوکاران با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.