آخرین شانس حضور تیم هندبال کیش در مسابقات لیگ بانوان

گل مینا با اشاره به اینکه اگر حامی مالی برای حمایت از تیم هندبال بانوان کیش اعلام آمادگی کند و یا سازمان منطقه آزاد از این تیم حمایت کند هنوز برای حضور در لیگ بانوان کشور فرصت داریم.

وی با اشاره به مشکلات برای حضور تیم هندبال بانوان در لیگ کشور گفت: موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش قصد داشت بدون اطلاع این هیئت تیم هندبال کیش را به مسابقات اعزام کند.


رئیس فدراسیون هندبال کشور نیز با اشاره به انجام اقدامات ورزشی درقالب هیئت ها، گفت: برخی در کیش پیگیر بودند خارج از چارچوب هیئت هندبال کیش اقداماتی را انجام دهند.

امیری خراسانی سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش نیز در این خصوص گفت: از روزهای ابتدای سالجاری هیئت هندبال به دنبال حامی مالی بود و موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش نیز چندین حامی معرفی کرد که متاسفانه به دلیل شرایط اقتصادی و شیوع ویروس کرونا حامی مالی جذب نشد.
سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با اشاره به مباحث نامه نگاری مسئولان فدراسیون با جزیره کیش گفت: جلسات مشترکی با رئیس فدراسیون برگزار شد و در این خصوص بحثی انجام نشده است.
امیری خراسانی گفت: من خواهش می کنم آن نامه ای که فدراسیون نوشته است را اعلام کنند به کجا ارسال کرده اند.

رئیس فدراسیون هندبال کشور نیز ، گفت: اواخر اردیبهشت امسال مکاتبه ای را با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش داشتیم و با تشکر به دلیل حمایت از تیم هندبال کیش در سال گذشته از ایشان درخواست داشتیم امسال نیز از این تیم حمایت کنند و این تیم را در لیگ شرکت بدهند.

پاکدل گفت: باتوجه به اینکه در استانها و مناطق آزاد، موسسه ورزش یک نفر را به فدراسیون هندبال پیشنهاد داده است و ما نیز براساس این معرفی حکم این فرد را در منطقه آزاد، آقای گل مینا را به عنوان رئیس هیئت هندبال اعلام کرده ایم.

وی گفت: براساس عرف مکاتبات فدراسیون ورزشی با هیئت های استانی و باشگاههای آن است و مکاتبات موجود است.